اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما در مورد طراحی این وب سایت چیست؟

خوب
متوسط
ضعیف

کارگاه PLC

کارگاه PLC

این کارگاه به منظور آموزش تخصصی کارکنان کنترل و ابزار دقیق و نیز کارآموزان بدو استخدام کاردانی و کارشناسی برق، الکترونیک و کنترل و همچنین کارکنان بهره برداری توسط کنسرسیوم آلمانی ABB , GTZ طراحی گردیده است . این کارگاه بوسیله شرکت آلمانی Leybold در سال 1385 تجهیز گردید.

در این کارگاه آشنایی، پیکربندی، برنامه نویسی و عیب یابی PLC آموزش داده می شود . این کارگاه مجهز به 8 پکیج آموزشی         PLC s7-300 به همراه امکانات دیگری جهت انجام تمرینات و تستهای عملی کار با PLC می باشد. در این کارگاه امکان آموزش 12 نفر بطور همزمان وجود دارد.

 

بخشی از توانمندی های آموزشی این کارگاه به شرح ذیل می باشد :

-          آموزش آشنایی با PLC ، جهت کارکنان و کارآموزان بهره برداری که شامل مباحثی از قبیل شناخت PLC، نحوه عملکرد PLC در کنترل فرآیند، قابلیتهای PLC و غیره  با ارایه چند مثال عملی می باشد.

-          آموزش PLC مقدماتی، جهت کارکنان و کارآموزان کنترل و ابزار دقیق که شامل آشنایی با انواع PLC، پیکربندی و کار با سخت افزار PLC ، کار با نرم افزار و آموزش کامل برنامه نویسی PLC و غیره به همراه تمرینات و مثالهای عملی می باشد.

-          آموزش PLC پیشرفته، جهت کارکنان و کارآموزان کنترل و ابزار دقیق که شامل مباحث پیشرفته ای از قبیل کار با ورودیها و خروجیهای آنالوگ، کار با بلاکهای FC، FB و DB، کار با انواع وقفه، نحوه Force کردن و نکات آن، عیب یابی PLC و ...    می باشد.

-          آموزش مانیتورینگ WINCC، جهت کارکنان و کارآموزان کنترل و ابزار دقیق که شامل آشنایی با HMI و کاربرد آن، ایجاد انواع تگ، نحوه ایجاد صفحات گرافیکی پروسه، نحوه ارتباط PLC با مانیتورینگ و چگونگی دینامیک سازی اشیا به همراه تمرینات عملی می باشد.

در این کارگاه همچنین امکان آموزش دوره های شبکه های صنعتی از قبیل پروفی باس و ASI وجود دارد. لازم به ذکر است که مدت زمان کلیه دوره ها 3 روزه می باشد.

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ره آوران فنون پتروشیمی میباشدصفحه اصلی |درباره ما|تماس با ما