صفحه اصلي > درباره ما > منشور اخلاقی سازمان 
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما در مورد طراحی این وب سایت چیست؟

خوب
متوسط
ضعیف

منشور اخلاقی سازمان

منشور اخلاقی شرکت

ما کارکنان شرکت ره آوران فنون پتروشيمي به عنوان خدمتگزاران جامعه با هدف ارائه خدمات، تکريم انسانها، همکاري و تلاش براي جلب رضايت ارباب رجوع که همانا رضايت خالق يکتاست، بر اصول اعتقادي زير هم پيمان و استوار خواهيم بود تا در جهت سرافرازی صنعت و اعتلاي کشور گام نهيم.

خدا محوری ما معتقديم عبوديت، تهذيب نفس و تربيت انسانی محور اصلي توسعه و رشد بشريت بوده و رستگاری و سعادت را در قرب الي الله می دانيم در اين راستا حفظ شئونات الهي و آراستگی ظاهری و باطنی را مقدم می شماريم.

صرفه جويی ما در راستاي ترويج فرهنگ استفاده بهينه از منابع، از طريق پرهيز از اسراف و اختيار الگوي بهينه مصرف در زنجيره ارزش از توليد تا مصرف نه تنها همواره در برابر همه نعمت ها و خوبی ها شکرگزار خداوند بوده و در حفظ آنها کوشا هستيم بلکه سهم خود را در ارتقای بهره وری منابع کشور و حفظ آن برای نسلهاي آينده ادا می نماييم تا از اين راه زندگي همراه با سلامت، صلح و شادمانی ادامه يابد.

خدمت به مردم و پاسخگويی ما خدمت به جامعه و پاسخگويي به آنان را تکليف الهي و وظيفه قانوني و انساني خود می دانيم تا از اين راه گامي هر چند کوچک در مسير آسايش و شادکامي آن برداريم. خدمات ما مزين به اصل مشتري مداري، دقت، سرعت، صداقت، نظم، رافت اسلامي و آينده نگري مي باشد.

کار گروهی براي سعادت همگانی ما از مسئوليت خطير خود در برابر اعتطلای جامعه خويش و همه هم ميهنانمان آگاهيم و بدون وقفه و با هشياري براي ارتقاء و رشد نسل حاضر و نسل های آينده کوشش مي نماييم ، ما حفظ وحدت و تمسک به خرد جمعي و مشارکت همگاني در فضايي سرشار از اعتماد را منشاء پيروزمندي و توفيق سازماني مي دانيم.

امانت داری ما معتقديم تبعيض سايه شومي است که ياس و نااميدي را حاکم مي گرداند و امانت و انصاف در همه برخوردها موجب مباهات بوده و شايسته سالاري بر مبناي عدالت هميشه سر لوحه کار ماست.

دانش مداری همواره جهت افزايش آموخته ها، بهبود نگرش و پرورش مهارتهاي خويش مي کوشيم و در همه زمينه ها خلاقيت و نوآوري را سرلوحه انديشه خود قرار مي دهيم.

کوشش خستگی ناپذير براي بهتر کردن عملکرد شخصي و سازماني به منظور تحقق بخشيدن به رسالت شرکت، جامعه و دستيابي به توسعه ملي، تلاش پيوسته داريم و به هيچ چيز کمتر از بهترين بودن در انجام هر کار رضايت نخواهيم داد.

تعهد کاری همواره می کوشيم احساس مسئوليت و تعهد کاري را در انجام وظايف خود نسبت به اهداف و خط مشي های شرکت، همکاران و ارباب رجوع حفظ نموده و جهت ارتقاء آن تلاش نمائيم.

احترام و فروتنی تلاش مي کنيم در برابر ديگران علي الخصوص همکاران و ارباب رجوع، صميمي و فروتن بوده، حقوق و نيازهاي آنان را محترم شماريم.

قانون مداری  ما پيروي از قانون و سازگار ساختن انديشه و عمل با اوضاع در حال تحول و دگرگوني جهان، همچنين بهبود مستمر و ارتقاء بهره وري و صرفه جويي را سرلوحه ذهن خود قرار داده از اين راه در همه کوشش ها، پيشرفت و کاميابي تدريجي ولي پيوسته پديد آيد.

درستکاری ما همواره سعي خواهيم نمود وظايف محوله را با احساس مسئوليت توأم با حفظ امانت و در کمال درستي انجام دهيم، کار خوب انجام دهيم و خوب کار کنيم.

«آرزومنديم تلاش ما به ثمر رسد تا ايران اسلامي همچون هميشه سرافراز و الگوي برتر براي جهانيان باشد»

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ره آوران فنون پتروشیمی میباشدصفحه اصلی |درباره ما|تماس با ما