صفحه اصلي > اخبار 
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما در مورد طراحی این وب سایت چیست؟

خوب
متوسط
ضعیف

اخبار > درک مشترک از مفاهیم پدافند غیر عامل و الزامات آن حاصل برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی مدیریت بحران بوده است.


درک مشترک از مفاهیم پدافند غیر عامل و الزامات آن حاصل برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی مدیریت بحران بوده است.
فرمانده ارشد HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بیان کرد: درک مشترک از مفاهیم پدافند غیر عامل و الزامات آن حاصل برگزاری این دوره های بود.

فرمانده ارشد HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه، ضمن ابراز رضایت از برگزاری دوره پنجم از فاز اول دوره های توانمند سازی گفت درک مشترک از مفاهیم پدافند غیر عامل و الزامات آن، یکی از ثمرات این آموزش ها بوده است.
 
 به گزارش روابط عمومی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی، فرمانده ارشد HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت : تا کنون بیش از ۷۰۰ نفر از سطوح بالاترین مدیران و سطوح میانی در قالب۳۰شرکت حضور داشته که برخی شرکتها کماکان درخواست ادامه این دوره ها را دارند.
شهیدی نیا ضمن تشکر از سازمان پدافند غیر عامل کشور ، دانشگاه امام حسین، شرکت راهبرن پتروشیمی و دیگر دست اندر کاران برگزاری دوره ها، افزود محتوای این دوره ها در آینده نزدیک به شکل جدیدی خواهد شد.
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت درک مشترک از مفاهیم پدافند غیر عامل و الزامات آن، شناخت تهدیدات و آسیب پذیری ها و راهکارهای مقابله، مفاهیم مدیریت بحران فرماندهی حادثه، مدیریت افکار عمومی، بهره گیری از ظرفیتها در مواقع شرایط اضطراری و بالا بردن مهارت حضور در کار تیمی و مشارکت در آن با حفظ نظم و انضباط در جهت دستیابی به اهداف کاری از ثمرات این دوره ها بود.
وی افزود استقبال از برگزاری این دوره ها نشان از رضایت از دست آوردهای کیفی آن و اثر آن در ساختارسازی و شکل دادن تیم های عملیاتی دارد.
شهیدی نیا گفت: آشنایی با نحوه احصاء تهدیدات و آسیب پذیری ها و راههای مقابله با آن است که می تواند سطح هوشیاری عملیاتی را بالا برده و با طراحی تمرین های عملیاتی و دوره میزی آمادگی تمامی شرکتها را در مقابله با خطرات احتمالی را افزایش داد.
وی گفت بدست آمدن بانک اطلاعاتی محتوایی، حاصل از کارگاه های تمرین شده ارزشمند بود.همچنین افزایش هماهنگی بین شرکتهای مستقر در منطقه و حتی مدیران شهری در قالب این دوره ها میسر شد.
شهیدی نیا گفت :تحلیل حوادث و بررسی نقاط ضعف و قوت فرضی است برای تامل بیشتر به رعایت الزامات HSE علی الخصوص مدیریت ایمنی فرآیند که رکن اصلی در جلوگیری از حوادث است.
شهیدی نیا گفت انشاءالله اهداف برنامه ریزی شده برای دوره توانمند سازی باطراحی و بکارگیری مانورهای دور میزی که بر اساس سنایورهای مبتنی بر آسیب پذیری های استخراج شده در شرکتها و نیز برگزاری مانور دوره میزی و عملیاتی سراسری همه در دست طراحی است. و انشاءاله در ماههای آتی برگزار خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد که برای تکمیل این حرکت تعریف دوره های تخصصی منطبق با نیازهای آموزش می بایست در دستور کار قرار گیرد و شرکت ملی صنایع پتروشیمی باید براین امر نظارت عالیه داشته باشد.
در پایان فرمانده ارشد HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ، افزایش توان عملیاتی شرکت از لحاظ لجستیکی را آخرین حلقه این زنجیره توانمندسازی برشمرد.

 
تعداد نمایش / تاریخ درج / شماره
٢١٠ / شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦ / 2970

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ره آوران فنون پتروشیمی میباشدصفحه اصلی |درباره ما|تماس با ما