صفحه اصلي > اخبار 
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما در مورد طراحی این وب سایت چیست؟

خوب
متوسط
ضعیف

اخبار > برگزاری مراسم اختتامیه دومین دوره کارگاه و آموزشی وتمرین ستادی پدافند غیرعامل


برگزاری مراسم اختتامیه دومین دوره کارگاه و آموزشی وتمرین ستادی پدافند غیرعامل
دومین دوره کارگاه آموزش وتمرین ستادی پدافند غیرعامل شرکتهای پتروشیمی ماهشهر توسط شرکت ره آوران فنون پتروشیمی برگزار شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

       به گزارش روابط عمومی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی؛ بعداز برگزاری موفق اولین دوره کارگاه آموزشی و تمرین ستادی پدافند غیرعامل ویژه اعضای محترم کمیته بحران و پدافند غیرعامل شرکت ها و مجتمع های پتروشیمی منطقه ماهشهر در آبان ماه 95، شرکت ره آوران فنون پتروشیمی برای دومین بار میزبان این کارگاه آموزشی شد .

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی که بعنوان فرماندار HSE  ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ماهشهر نیز میباشد در این نشست اعلام نمود : این دوره در 3 فاز طراحی شده است و هدف آن در فاز اول ؛ بررسی تهدیدات و آسیب پذیری های صنعت در حوزهای مختلف می باشد . در فاز دوم بحث راهکارها واقدامات پیشگیرانه و مقابله ای برای آسیب پذیری های ذکر شده است که خروجی دوره فوق خواهد بود که ان شاالله  بر اساس این خروجی در فاز 3 ،    رزمایش های  تخصصی را طراحی می کنیم .که در سطح منطقه انجام می شود .

مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان در این کارگاه آموزشی ، نقش رسانه در هدایت افکار عمومی در بحران ها را بسیار مهم خواند وخواستار توجه ویژه به بحث « پیوست رسانه ای » شد .

فرماندار شهرستان ماهشهر در مراسم اختتامیه این کارگاه ضمن بیان تشکر و قدردانی به      برگزار کنندگان این همایش عنوان فرمودند : برای مدیریت شهرستان این همایش زیر ساخت یک کار پیشگیری است و موضوعیت اصل پیشگیری جزو اهداف اصلی این کلاسهاست . بیش از هر چیز دیگری برای ما موضوعیت پدافند غیرعامل برای صنایع پتروشیمی که حجم وسیعی از شهرستان را به خود اختصاص داداه است ، ضرورتش مشهود است . حادثه پتروشیمی بوعلی درسهای مدیریتی بسیاری برای ما به دنبال داشت که باید بصورت کارشناسی به آنها پرداخت . مدیریت افکار عمومی و بعد روانی در حوادث از جمله اقدامات موثر و مهمی است که باید بدان توجه ویژه نمایید .

 شایان ذکراست امام جمعه شهرستان ماهشهر حجت الاسلام غبیشاوی و فرماندار شهرستان ماهشهر جناب آقای دکتر قمر در طول این کارگاه آموزشی ضمن حضور در محل همایش و بازدید از کارگاهها ، از نحوه فعالیت گروهها در طول برگزاری دوره اطلاع پیدا کردند .

گفتنی است سومین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی پدافند غیرعامل شرکتهای پتروشیمی منطقه ماهشهر قرار است ششم دی ماه سال جاری به میزبانی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی برگزار گردد .


 
تعداد نمایش / تاریخ درج / شماره
١٩٢ / يکشنبه ٢١ آذر ١٣٩٥ / 816

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ره آوران فنون پتروشیمی میباشدصفحه اصلی |درباره ما|تماس با ما