اخبار و مقالات

نشست مدیرعامل پتروشیمی گچساران با کارآموزان جدید

نشست مدیرعامل پتروشیمی گچساران با کارآموزان جدید

نشست صمیمی؛ مدیرعامل شرکت ره آوران فنون، مشاور مدیرعامل و رییس راه اندازی شرکت پتروشیمی گچساران

توضیحات

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی گچساران، در این نشست صمیمی؛ مدیرعامل شرکت ره آوران فنون، مشاور مدیرعامل و رییس راه اندازی شرکت پتروشیمی گچساران نیز حضور داشتند و مسئولین مربوطه به دانش آموختگان معرفی گردیدند.
🔹در ابتدای این نشست کلیپهای آشنایی با شرکت ره آوران فنون و همچنین آخرین وضعیت شرکت پتروشیمی گچساران به نمایش در آمد و پس از آن دکتر نادرپور مدیرعامل شرکت ره آوران فنون به ایراد سخنرانی پرداخته و در خصوص دوره های پیش روی کارآموزان و همچنین شرایط دوره توضیحاتی را ارائه نمود.
🔹براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران نیز از حضور در میان همکاران جدید ابراز خرسندی نمود و اظهار داشت: خوشحالم که می بینم تلاشهای فراوان و برنامه ریزی های مدون مدت اخیر در حال به ثمر نشستن است و یک گام تا هدف نهایی باقی نمانده و البته می بایست کم کم آماده شویم تا مسئولیتهای خطیری به شما عزیزان منتقل شود.
🔹مهندس مصطفی حیدریان با ابراز اینکه در بدو ورود به ماهشهر و حضور در جمع کارآموزان حس هیجان همراه با کوله باری از خاطرات در مقابل چشمم عبور کرد افزود: صندلی که شما نشسته اید، روزگاری بنده و مسئولین فعلی نیز تجربه کرده ایم و مرور خاطرات آن زمان بسیار شیرین و البته بسیار به سرعت گذشت و قدر چنین روزهای شیرینی را بدانید چرا که این روزها آینده شما را خواهند ساخت و بهتر است بگویم آینده ای که پتروشیمی گچساران را خواهد ساخت.
🔹حیدریان همچنین با تاکید بر شعار سازمانی شرکت پتروشیمی گچساران خطاب به کارآموزان گفت: از روز نخست مسئولیتم در این شرکت، از پرسنل خواستم تا تلاش-همدلی-رفتار سازمانی را به عنوان سرلوحه کار خویش قرار دهند و به شما عزیزان نیز عرض میکنم که این شعار سازمانی را توجه ویژه داشته باشید.
🔹مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران در پایان با اشاره به اینکه توصیه ام به کارآموزان این است که همواره عاشق کار خود باشند اظهار داشت: تلاش، دانش و مسئولیت پذیری سه ضلع مثلث موفقیت در کار تیمی است و بدون شک با انجام این سه ویژگی اتفاقات خوبی را رقم خواهید زد و به حتم با روحیه و انگیزه ای که در شما می‌بینم روزهای خوبی در آینده نزدیک پیش رو خواهیم داشت.
🔹به گزارش روابط عمومی، پس از پایان این نشست مدیرعامل و سایر مسئولین با حضور در بین کارآموزان از نزدیک پاسخگوی بعضی پرسشهای آنان بودند و قرار است در مدتهای از قبل اعلام شده، مشاور مدیرعامل و سایر مسئولین مربوطه از طرف شرکت پتروشیمی گچساران در چندین نوبت با کارآموزان دیدار و در جریان آخرین وضعیت آنان و یا رفع مشکلات احتمالی قرار گیرند و همچنین با ایمیل اعلام شده توسط مشاور مدیرعامل پتروشیمی گچساران، بصورت الکترونیکی نیز ارتباط بیشتر صورت پذیرد.


گزارش تصویری(MP4) از نشست مدیرعامل پتروشیمی گچساران با کارآموزان جدید


منبع: شرکت پتروشیمی گچساران